Papučka Cordura – terén
Papučka je vyrobená z odolného materiálu Cordura D1000. Sú určené do náročného terénu, na tvrdý kamenistý terén, skaly, štrk, šotolinu alebo asfalt. Papučka je pohodlná, vďaka elastickému suchému zipsu zapínanie výborne kopíruje psiu labku a zabezpečuje, aby sa papučka nezošmykla dole z labky. Výborne sa hodia do turistickej lekárničky ako ochrana labky po drobnom zranení v teréne, aby sa do ranky nedostali nečistoty, a hlavne aby psík s menšími bolesťami a námahou prišiel do cieľa (na ubytovanie, k autu, atď). Použitie: celoročné využitie, hlavne na suchu. Na snehu sa v nich môže vďaka pevnejšiemu odolnému materiálu psíkovi šmýkať. Zapínanie: suchý zips s elastickou zapínacou časťou, ktorá výborne kopíruje labku psa, neodiera a zároveň vďaka elasticite zabezpečuje nezošmyknutie papučky z labky psa počas pohybu.Materiál: Cordura D1000 (jednotka „D“ denier udáva, koľko váži 9km daného vlákna) Strih: univerzálny, obdĺžnik Údržba: papučky je vhodné po každom použití očistiť kefkou alebo umyť od blata a iných nečistôt, ktoré môžu pri opätovnom použití spôsobiť psovi odreniny na labkách. Papučky je vhodné sušiť na vzduchu alebo izbovom zdroji tepla. TABUĽKA VEĽKOSTÍ
veľkosť šírka výška
M 8cm 14cm
L 9cm 14cm
 
11.90 19.90  Výber možností
Papučky Cordura – sneh
Ľahké univerzálne papučky, pes na snehu výborne cíti povrch, po ktorom beží (propriorecepcia), ale sneh a ľad sa mu nedostanú do labky. Zabráni sa tak porezaniu ostrým ľadom, odreninám na labke, na vankúšikoch a na koži medzi nimi alebo hromadeniu snehu v labke medzi vankúšikmi. Na snehu držia papučky dobre, psík sa nešmýka o nič viac, ako keby ich nemal. Papučky sú premokavé. Použitie: celoročné využitie, hlavne na snehu, na suchu majú nižšiu životnosť. Matriál: Cordura D500 (jednotka „D“ denier udáva, koľko váži 9km daného vlákna) Zapínanie: suchý zips s elastickou zapínacou časťou, ktorá výborne kopíruje labku psa, neodiera a zároveň vďaka elasticite zabezpečuje nezošmyknutie papučky z labky psa počas pohybu. Strih: univerzálny, obdĺžnik Údržba: papučky je vhodné po každom použití očistiť kefkou alebo umyť od blata a iných nečistôt, ktoré môžu pri opätovnom použití spôsobiť psovi odreniny na labkách. Papučky je vhodné sušiť na vzduchu alebo izbovom zdroji tepla.   TABUĽKA VEĽKOSTÍ
veľkosť šírka výška
M 8cm 14cm
L 9cm 14cm
 
7.90 11.90  Výber možností
Vestička proti vetru
Jedinečný dvojvrstvový oblečok do nepriaznivého počasia jari aj jesene. Tento oblečok nájde svoje využitie pri nepriaznivých podmienkach jarného či jesenného počasia. Psa chráni predovšetkým proti nepríjemnému vetru, ale tiež čiastočne proti vode a špine. Nie je vhodný používať v teplotách pod 0 ° C, pretože nemá oproti THERMO oblečku tretiu zatepľovaciu vrstvu. Vesta je skladná a ľahká a vďaka tomu veľmi obľúbená pri dogtrekkingu (do batohu). Vďaka širokej škále veľkostí je vhodná pre väčšinu psích plemien. Vesta má dve vrstvy, z ktorých každá plní svoju vlastnú jedinečnú funkciu. Vonkajšia šušťáková vrstva zabraňuje prefúknutiu a čiastočnú ochranu proti vode. Vnútorná vrstva je potom v priamom kontakte so srsťou, neodiera kožu a je príjemná na dotyk. Reflexné prvky našité po stranách a na vrchnej časti vesty umožňujú dobrú viditeľnosť psa v noci. Rozmer v tabuľke veľkostí je miera od krku ku koreňu chvosta. Ak je táto miera niekde medzi rozmermi, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť.     POPIS:
  • použitá PAD tkanina a porézna tkanina (vnútorný)
  • materiál je testovaný na odieranie, nepoškodzuje srsť psa
  • možno prať na max. teplotu 30 °
 
30.50 51.50  Výber možností
THERMO vestička
Zateplené oblečky od ManMatu zahrejú aj v tých nejmrazivějších podmienkach. Tieto špeciálne THERMO oblečky ocenia predovšetkým psy s krátkou, alebo riedkou podsadou, ale aj chlpaté severské plemená, napríklad pri závodoch v extrémnych podmienkach. Chovatelia zaobstarávajú oblečok veľmi často aj po úraze chrbta, kedy je dôležité udržiavať psa v teple. V neposlednom rade má tento výrobok aj funkciu ochrannú, kedy bráni srsť psa proti špine a vode. Oblečok je vyrobený spojením troch vrstiev, z ktorých každá má svoju vlastnú jedinečnú funkciu (konštrukcia výrobku je veľmi blízka zimnej bunde). Vonkajšia šušťáková vrstva zaisťuje čiastočnú ochranu proti vode a snehu, ktorý po povrchu kĺže dolu. Vnútorná vrstva je izoláciou zaisťujúca tepelný komfort psa. Vrstva, ktorá je v priamom kontakte so srsťou, zabezpečuje čiastočné odparovanie vlhkosti, neodiera a je príjemná na dotyk. Reflexné prvky našité po stranách a na vrchnej časti oblečku umožňujú dobrú viditeľnosť psa v noci. POPIS:
  • použitá PAD tkanina, PES striž (izolačná vrstva) a porézna tkanina (vnútorný)
  • materiál je testovaný na odieranie, nepoškodzuje srsť psa
  • možno prať na max. teplotu 30 °
Rozmer v tabuľke veľkostí je miera od krku ku koreňu chvosta. Ak je táto miera niekde medzi tabuľkovými rozmermi, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť.    
31.50 59.90  Výber možností