papučky pre psy
Papučky pre psov KOMFORT
Vylepšený typ papučiek komfort! Papučka je vyrobená z nového materiálu, neprepúšťa vodu a zaisťuje odolnosť proti oderu a nezošuchávajú sa. Papučka netuhne a nemení vlastnosti do – 50° C. Cena v cenníku je za 1 kus. Určenie veľkosti papučky Miera v tabuľke je vnútorný rozmer papučky, tak ako je na obrázku v katalógu. To znamená plochá papučka ležiaca na stole. Tento údaj používame preto, lebo každý pes má iný pomer šírky a výšky labky. Podľa tohto rozmeru doporučujeme zhotoviť papierový model a odskúšať. Príklad: papučka M – vnútorný rozmer 72 mm. Papier šírky 144 mm preložiť na polovicu, voľné konce prelepiť z vnútra aby vznikol tunel a ten skúsiť natiahnuť na labku. Papučka môže byť nepatrne voľnejšia kvôli ľahšiemu navliekaniu.
not rated 6.50 8.00  Výber možností
tričko pre psa
Tričko pre psa
Psie tričko zlepšuje teplotný komfort psa a zároveň znižuje nebezpečenstvo odretia od postrojov pri dlhodobom používaní v ťahu. Tričko je vyrobené z elastickej polyesterovej pleteniny s pružnými nápletmi z rovnakého materiálu.
not rated 21.50  Výber možností
vesta proti vetru
Vestička proti vetru
Vestička je 2 vrstvová. Vrchná vrstva - PAD tkanina so záterom, spodná vrstva porezná tkanina. Rozmer v tabuľke veľkostí je miera od krku ku koreňu chvosta. Ak je táto miera niekde medzi rozmermi, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Hmotnosť tejto vestičky je zhruba 70% hmotnosti THERMO vestičky pre psy. Vestička je vybavená reflexnými nášivkami.
not rated 24.00 46.00  Výber možností
thermo vesta
THERMO vestička
Vestička je trojvrstvá. Vrchná vrstva - PAD tkanina so záterom, izolačná vrstva PES, spodní vrstva porezná tkanina. Rozmer v tabuľke veľkostí je miera od krku ku koreňu chvostu. Ak je táto miera niekde medzi rozmermi, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť.
not rated 29.50 65.00  Výber možností