papučky pre psy
Papučky pre psov KOMFORT
Vylepšený typ papučiek komfort! Papučka je vyrobená z nového materiálu, neprepúšťa vodu a zaisťuje odolnosť proti oderu a nezošuchávajú sa. Papučka netuhne a nemení vlastnosti do – 50° C. Cena v cenníku je za 1 kus. Určenie veľkosti papučky Miera v tabuľke je vnútorný rozmer papučky, tak ako je na obrázku v katalógu. To znamená plochá papučka ležiaca na stole. Tento údaj používame preto, lebo každý pes má iný pomer šírky a výšky labky. Podľa tohto rozmeru doporučujeme zhotoviť papierový model a odskúšať. Príklad: papučka M – vnútorný rozmer 72 mm. Papier šírky 144 mm preložiť na polovicu, voľné konce prelepiť z vnútra aby vznikol tunel a ten skúsiť natiahnuť na labku. Papučka môže byť nepatrne voľnejšia kvôli ľahšiemu navliekaniu.
6.50 8.00  Výber možností
tričko pre psa
Tričko pre psa
Psie tričko zlepšuje teplotný komfort psa a zároveň znižuje nebezpečenstvo odretia od postrojov pri dlhodobom používaní v ťahu. Tričko je vyrobené z elastickej polyesterovej pleteniny s pružnými nápletmi z rovnakého materiálu.
21.50  Výber možností
vesta proti vetru
Vestička proti vetru
Vestička je 2 vrstvová. Vrchná vrstva - PAD tkanina so záterom, spodná vrstva porezná tkanina. Rozmer v tabuľke veľkostí je miera od krku ku koreňu chvosta. Ak je táto miera niekde medzi rozmermi, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť. Hmotnosť tejto vestičky je zhruba 70% hmotnosti THERMO vestičky pre psy. Vestička je vybavená reflexnými nášivkami.
24.00 46.00  Výber možností
thermo vesta
THERMO vestička
Vestička je trojvrstvá. Vrchná vrstva - PAD tkanina so záterom, izolačná vrstva PES, spodní vrstva porezná tkanina. Rozmer v tabuľke veľkostí je miera od krku ku koreňu chvostu. Ak je táto miera niekde medzi rozmermi, odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť.
29.50 65.00  Výber možností