sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
120.00 135.00  Výber možností
multifunkčný vak
Multifunkčný vak na materiál
Vak slúži na uloženie mokrého a neošetreného vybavenia (napr. postroje, šnúry a pod.). Odvetrávanie zaisťujú sieťky na oboch stranách. Výhodou je jednoduché zatváranie (lodný vak). Rozmer 53 cm x 70 cm.
27.00  Výber možností
vrecko na pamlsky
Vrecko na pamlsky
Uzatváratelné vrecko na pamlsky.
15.00  Výber možností
bronzova karabina
3.50 4.00  Výber možností
Stake-out kolik
STAKE OUT kolík
Kolíky sú pozinkované s kalenou špicou. Vyrábajú sa v dvoch dĺžkach - krátky 70 cm, dlhý 90 cm.
20.50 22.50  Výber možností
stake-out lanko
STAKE OUT lanká nerezové
Zalisovanie oka je zakončené dvomi sponami pre zakrytie ostrých koncov lanka. Stredové lanko má dĺžku 200 cm, odbočka 70 cm. Na spojovanie sa používajú šróbovacie spojky.
9.50 12.50  Výber možností