sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
120.00 135.00  Výber možností
postroj run long
Postroj RUN LONG

Limitovaná edícia - novinka

Nové farebné prevedenie postroja SLED pre individuálne disciplíny (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Postroj je vhodný pro všetky typy stredných a veľkých plemien psov. Tento postroj je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom. Pre psy, ktorí s ťahom začínajú, odporúčame postroj Guard, Soft Universal alebo Run. K postroju je možné súčasne dokúpiť sedák, vodítko s amortizérom, vodítko, obojok a vak v rovnakej farebnej kombinácii. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý.
36.00 45.00  Výber možností
Postroj SOFT UNIVERSAL
Na základe skúseností s postrojom LONG DISTANCE na pretekoch YUKON QUEST a IDITAROD firma ManMat vyvinula nový typ vhodnejší pre citlivejších psov. Polstrovanie okolo krku a na hrudi je zosilnené nenasiakavou penou a natiahnuté cez hrudný krúžok, aby nedochádzalo k dotyku kovu so srsťou. Postroj sa vyrába iba vo farbe materiálu na obrázku. Jedná sa o nový materiál s reflexnými prúžkami. OBVOD KRKU = OBVOD OBOJKU
35.50  Výber možností
postroj Sled
Postroj SLED
Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovanie - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Postroj SLED - klasický X postroj - je určený pre zapriahanie do saní alebo v letnom období do káry. Postroj ideálne rozkladá ťažnú silu. Pomer dĺžky a obvodu krku vyhovuje pre plemená husky, malamut, samojed, akita inu, a podobné plemená, ktoré majú pri pohľade z boku štvorcový profil. OBVOD KRKU = OBVOD OBOJKU VZORY
32.00  Výber možností
postroj Siberian Race
Postroj SIBERIAN RACE
Tento postroj vychádza z osvedčeného typu HOUND HARNESS od firmy Manmat a je proporčne upravený pre potreby sibírskych husiek, behajúcich na dlhých tratiach. Podnet pochádza od Jany Henychovej, s ktorou sa firma ManMat snaží už dlhšiu dobu vyriešiť minimalizáciu odierania srsti pri extrémnych pretekoch, alebo veľmi intenzívnom tréningu. Postroj má upravenú hlavne hrudnú časť, do ktorej sa sústreďuje väčšina ťažnej sily. Dva súbežné popruhy lepšie rozkladajú ťah a fixujú postroj proti rotácii. Mäkší materiál popruhu a hladšie polstrovanie zlepšujú prilnavosť a dokonalé kopírovanie tvaru tela. OBVOD KRKU = OBVOD OBOJKU
33.50 37.00  Výber možností
Postroj LIGHT WEIGHT
Je vyrobený zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní je hladký, mäkčený sendvič testovaný na odieranie. Nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Postroj LIGHT WEIGHT je závodný postroj so zmenenou konštrukciou hrudnej časti. Je určený pre psy s plochým širším hrudníkom a obdĺžnikovým profilom tela. Tento postroj má zmenený tiež pomer dĺžky a obvodu krku (menší obvod krku + väčšia dĺžka). Je vyrobený z dvojvrstvového ľahčeného polypropylénu. Z dôvodu väčšej citlivosti psov sa vyrába celopolstrovaný.
32.50 35.50  Výber možností
postroj Lash
Postroj LASH
Postroj LASH je univerzálny pracovný postroj pre väčšinu psích plemien. Jeho hlavnou výhodou je nastavenie pomeru ťahu medzi hrudnou a chrbtovou časťou postroja pomocou spony. Zloženie materiálu: LASH – spodný materiál – silón, stredný materiál – PU nenasiakavá pena, vrchný materiál - PAD tkanina.
35.00  Výber možností
postroj Half-Lash
Postroj HALF-LASH
Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovanie je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne vsiakavý. Postroj HALF-LASH je určený pre zapriahnutie psa ku bicyklu, na bežky a caniscross. Postroj HALF LASH odporúčame ako ľahký postroj pre rekreačné športové aktivity. Tento postroj slúži i na potreby kynológie ako vodiaci, stopovací a obranársky postroj.
27.90  Výber možností