sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená. Celá sada zahŕňa aj multifunkčný vak vo farbe sady. Vak slúži k uchovaniu kompletného vybavenia pre psy, ktoré budete mať vždy pohromade pri presunoch. Vak má odvetrávané boky, čím sa minimalizuje zaparenie výstroja. Vak má moderné avšak jednoduché zapínanie.
120.00 135.00  Výber možností
canicross snura
Canicross šnúra
CANICROSS šnúra - 200 cm po natiahnutí - s amortizérom a jednou karabínou. Pre závody by dĺžka v natiahnutom stave nemala presahovať 2 metre, aby nedochádzalo k vzájomnému zamotaniu psov. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko.
21.50 25.50  Výber možností
Vodítko s amortizérom
Vodítko s amortizérom
Vodítko je vybavené gumovým tlmičom nárazov (amortizérom). V natiahnutom stave dosahuje dĺžky 230 cm.
19.50  Výber možností
Vodítko s amortizérom
Vodítko s amortizérom pletené
Vodítko je vybavené gumovým tlmičom nárazov (amortizérom). V natiahnutom stave dosahuje dĺžky 230 cm. Je vyrobené z materiálu, ktorý je príjemný do ruky.
19.50  Výber možností
SKI šnúra pre 1 psa
SKI šnúra pre 1 psa
Ski šnúra sa používa na spojenie postroja psa a opasku pretekára. Je vybavená gumovým tlmičom nárazov (amortizérom). Natiahnutá dosahuje dĺžky 300 cm.
24.50  Výber možností
ski snura 2 psy
SKI šnúra pre 2 psy
Ski šnúra sa používa na spojenie postroja psa a opasku pretekára. Je vybavená dvomi tlmičmi nárazov (amortizérmi) a odolnými bronzovými karabínami, ktoré v zime nenamŕzajú. Natiahnutá dosahuje dĺžky 300 cm.
26.90 28.00  Výber možností