sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
120.00 135.00  Výber možností
canicross snura
Canicross šnúra
CANICROSS šnúra - 200 cm po natiahnutí - s amortizérom a jednou karabínou. Pre závody by dĺžka v natiahnutom stave nemala presahovať 2 metre, aby nedochádzalo k vzájomnému zamotaniu psov. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko.
21.50 25.50  Výber možností
Vodítko s amortizérom
Vodítko s amortizérom
Vodítko je vybavené gumovým tlmičom nárazov (amortizérom). V natiahnutom stave dosahuje dĺžky 230 cm.
19.50  Výber možností
Vodítko s amortizérom
Vodítko s amortizérom pletené
Vodítko je vybavené gumovým tlmičom nárazov (amortizérom). V natiahnutom stave dosahuje dĺžky 230 cm. Je vyrobené z materiálu, ktorý je príjemný do ruky.
19.50  Výber možností
SKI šnúra pre 1 psa
SKI šnúra pre 1 psa
Ski šnúra sa používa na spojenie postroja psa a opasku pretekára. Je vybavená gumovým tlmičom nárazov (amortizérom). Natiahnutá dosahuje dĺžky 300 cm.
24.50  Výber možností
ski snura 2 psy
SKI šnúra pre 2 psy
Ski šnúra sa používa na spojenie postroja psa a opasku pretekára. Je vybavená dvomi tlmičmi nárazov (amortizérmi) a odolnými bronzovými karabínami, ktoré v zime nenamŕzajú. Natiahnutá dosahuje dĺžky 300 cm.
26.90 28.00  Výber možností