Vodítko pre šteniatko
Vodítko pre šteniatko, ktoré je ľahké a skvele padne do ruky. Vyrábame v štyroch farebných variantach. K vodítku je možné dokúpiť obojok v rovnakom farebnom prevedení: https://nordicdogsports.sk/shop/obojok-pre-steniatko/
11.50  Výber možností
sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
120.00 135.00  Výber možností
voditko ploche polstrovane
Ploché vodítko – polstrované

Limitovaná edícia - novinka

Nové farebné prevedenie plochého vodítka. Vodítko a obojok je možné farebne skombinovať aj s výbavou pre individuálne disciplíny (dogtrekking, canicross, bikejoring). K vodítku je možné súčasne dokúpiť sedák, vodítko s amortizérom, postroj, obojok a vak v rovnakej farebnej kombinácii. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovanie - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Dĺžka vodítka je 180 cm. Obrázok je ilustračný, vodítko sa predáva samostatne bez obojku.
12.50 13.50  Výber možností
Vodítko ploché
Vodítko ploché
Vodítko je vyrobené z popruhu, používaného na postroje. Dĺžka 180 cm. VZORY
11.50  Výber možností
Prepínacie vodítko
Prepínacie vodítko
Vodítko má niekoľko možností nastavenia dĺžky pomocou krúžkov. Rozvinutá dĺžka je cca 2 m. VZORY
13.50  Výber možností
Vodítko pletené
Vodítko pletené
Vodítko je vyrobené z polypropylénového mäkčeného vlákna, ktoré zaručuje minimálnu savosť. Konštrukcia je zhodná ako u ťažných šnúr - jednotlivé pramene sú pletené šnúrky, nie jednotlivé vlákna. Dĺžka vodítka je 180cm aj s rúčkou.
11.50  Výber možností
stopovacia šnúra
Stopovacia šnúra
Stopovacia šnúra je vyrobená z mäkčeného polypropylénu. Tento materiál obmedzuje pálenie pri prechode po dlani a je nenasiakavý. Ďalšou výhodou je minimálna váha.
12.00 14.50  Výber možností