Vodítko pre šteniatko
Vodítko pre šteniatko, ktoré je ľahké a skvele padne do ruky. Vyrábame v štyroch farebných variantach. K vodítku je možné dokúpiť obojok v rovnakom farebnom prevedení: https://nordicdogsports.sk/shop/obojok-pre-steniatko/
11.50  Výber možností
sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená. Celá sada zahŕňa aj multifunkčný vak vo farbe sady. Vak slúži k uchovaniu kompletného vybavenia pre psy, ktoré budete mať vždy pohromade pri presunoch. Vak má odvetrávané boky, čím sa minimalizuje zaparenie výstroja. Vak má moderné avšak jednoduché zapínanie.
120.00 135.00  Výber možností
voditko ploche polstrovane
Ploché vodítko – polstrované

Limitovaná edícia - novinka

Nové farebné prevedenie plochého vodítka. Vodítko a obojok je možné farebne skombinovať aj s výbavou pre individuálne disciplíny (dogtrekking, canicross, bikejoring). K vodítku je možné súčasne dokúpiť sedák, vodítko s amortizérom, postroj, obojok a vak v rovnakej farebnej kombinácii. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovanie - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Dĺžka vodítka je 180 cm. Obrázok je ilustračný, vodítko sa predáva samostatne bez obojku.
12.50 13.50  Výber možností
Vodítko ploché
Vodítko ploché
Vodítko je vyrobené z popruhu, používaného na postroje. Dĺžka 180 cm. VZORY
11.50  Výber možností
Prepínacie vodítko
Prepínacie vodítko
Vodítko má niekoľko možností nastavenia dĺžky pomocou krúžkov. Rozvinutá dĺžka je cca 2 m. VZORY
13.50  Výber možností
Vodítko pletené
Vodítko pletené
Vodítko je vyrobené z polypropylénového mäkčeného vlákna, ktoré zaručuje minimálnu savosť. Konštrukcia je zhodná ako u ťažných šnúr - jednotlivé pramene sú pletené šnúrky, nie jednotlivé vlákna. Dĺžka vodítka je 180cm aj s rúčkou.
11.50  Výber možností
stopovacia šnúra
Stopovacia šnúra
Stopovacia šnúra je vyrobená z mäkčeného polypropylénu. Tento materiál obmedzuje pálenie pri prechode po dlani a je nenasiakavý. Ďalšou výhodou je minimálna váha.
12.00 14.50  Výber možností