obojok
Obojok pre šteniatko
Obojok pre šteniatko vyrábame v štyroch farebných prevedeniach. Je ľahký s nastaviteľnou veľkosťou. Je vhodný do doby, kým šteniatko dorastie do dospelej veľkosti. Rovnako aj pre psíky malých plemien. Veľkosť obojku 22 - 34 cm. Šírka popruhu 2,4 cm. K obojku je možné dokúpiť aj vodítko v rovnakej farbe: https://nordicdogsports.sk/shop/voditko-pre-steniatko/
8.50  Výber možností
sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
120.00 135.00  Výber možností
obojok polstrovany
Obojok polstrovaný

Limitovaná edícia - novinka

Nové farebné prevedenie polstrovaného obojku. Vodítko a obojok je možné farebne skombinovať aj s výbavou pre individuálne disciplíny (canicross, scooter, bikejoring) K obojku je možné súčasne dokúpiť sedák, vodítko s amortizérom, vodítko a postroj v rovnakej farebnej kombinácii. Uvedená veľkosť v tabuľke je miera stiahnutého obojku. Obrázok je ilustračný, cena je len za obojok.
13.50 15.00  Výber možností
obojok Standard
Obojok STANDARD
Obojok s malým okom (30 mm ) pre všetky plemená. Obvod obojku je nastaviteľný v rozsahu 28 - 50 cm. VZORY
9.50 11.00  Výber možností
obojok Standard polosťahovací
Obojok STANDARD – polosťahovací
Polosťahovací obojok s malým okom (30 mm) pre všetky plemená. Obvod obojku je nastaviteľný v rozsahu 28 - 50 cm. Sťahovanie obojku cca 4 cm. VZORY
10.00 11.00  Výber možností