obojok
Obojok pre šteniatko
Obojok pre šteniatko vyrábame v štyroch farebných prevedeniach. Je ľahký s nastaviteľnou veľkosťou. Je vhodný do doby, kým šteniatko dorastie do dospelej veľkosti. Rovnako aj pre psíky malých plemien. Veľkosť obojku 22 - 34 cm. Šírka popruhu 2,4 cm. K obojku je možné dokúpiť aj vodítko v rovnakej farbe: https://nordicdogsports.sk/shop/voditko-pre-steniatko/
8.50  Výber možností
sada dlha
CANICROSS sada DLHÁ

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Dlhý postroj RUN LONG je vhodný pre psy, ktorí už majú skúsenosť s ťahom a individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring). Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.
125.00 140.00  Výber možností
sada kratka
CANICROSS sada KRÁTKA

Limitovaná edícia - novinka

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj RUN je vhodný pro psy, ktorí začínajú s individuálnymi športovými disciplínami (dogtrekking, canicross, scooter, bikejoring) a všeobecne ťahom. Je vhodný pre všetky plemená. Postroje sú vyrobené zo 100% polypropylénu. Materiál na polstrovaní - TEBOX je testovaný na oder, nepoškodzuje srsť psa, nenamŕza a je minimálne nasiakavý. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k opasku, kolobežke alebo bicyklu pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená. Celá sada zahŕňa aj multifunkčný vak vo farbe sady. Vak slúži k uchovaniu kompletného vybavenia pre psy, ktoré budete mať vždy pohromade pri presunoch. Vak má odvetrávané boky, čím sa minimalizuje zaparenie výstroja. Vak má moderné avšak jednoduché zapínanie.
120.00 135.00  Výber možností
obojok polstrovany
Obojok polstrovaný

Limitovaná edícia - novinka

Nové farebné prevedenie polstrovaného obojku. Vodítko a obojok je možné farebne skombinovať aj s výbavou pre individuálne disciplíny (canicross, scooter, bikejoring) K obojku je možné súčasne dokúpiť sedák, vodítko s amortizérom, vodítko a postroj v rovnakej farebnej kombinácii. Uvedená veľkosť v tabuľke je miera stiahnutého obojku. Obrázok je ilustračný, cena je len za obojok.
13.50 15.00  Výber možností
obojok Standard
Obojok STANDARD
Obojok s malým okom (30 mm ) pre všetky plemená. Obvod obojku je nastaviteľný v rozsahu 28 - 50 cm. VZORY
9.50 11.00  Výber možností
obojok Standard polosťahovací
Obojok STANDARD – polosťahovací
Polosťahovací obojok s malým okom (30 mm) pre všetky plemená. Obvod obojku je nastaviteľný v rozsahu 28 - 50 cm. Sťahovanie obojku cca 4 cm. VZORY
10.00 11.00  Výber možností