Vankúš Komfort
Vankúš KOMFORT
Vankúše KOMFORT MANMAT sú veľmi pohodlné a praktické vankúše, vhodné pre každého psa – doma na podlahu, do auta alebo do plastového pelechu. Vankúše sú vyrobené z kvalitného materiálu Dralon, ktorý je odolný proti vode, špine a nepohlcuje pachy. Ak sa na látke vankúša vyskytne tekutina, do vankúša nevsiakne. Materiál Dralon je naozaj odolný a určený pre náročných psíkov. Je veľmi hrejivý a chráni pred chladom podlahy. Vankúše KOMFORT MANMAT sú kombináciou rozumnej ceny, vysokej kvality a originálneho designu. Vankúše si môžete vybrať v niekoľkých farebných kombináciách a veľkostiach.
15.00 34.50  Výber možností
Pelech Komfort
Pelech KOMFORT
Pelechy KOMFORT MANMAT sú veľmi pohodlné a praktické pelechy pre malé a stredné plemená. Pelechy sú vyrobené z kvalitného materiálu Dralon, ktorý je odolný proti vode a špine a nepohlcuje pachy. Ak sa na látke pelechu vyskytne tekutina, do pelechu nestečie ani nevsiakne. Materiál Dralon je naozaj odolný a určený pre náročných psíkov. Výplň je z dutého vlákna. Pelechy KOMFORT MANMAT sú kombináciou rozumnej ceny, vysokej kvality a originálneho designu. Pelechy si môžete vybrať v niekoľkých farebných kombináciách a veľkostiach.
26.50 39.50  Výber možností
Matrac Komfort
Matrac KOMFORT
Matrace KOMFORT MANMAT sú veľmi pohodlné a praktické matrace pre stredné a veľké plemená. Matrace sú vyrobené z kvalitného materiálu nylonu, pre ktorý je charakteristická vysoká miera vodoodpudivosti. Materiál nylon je odolný proti poškrabaniu pazúrmi a zároveň pohodlný pri odpočinku vášho psa vo voľnom čase. Výhodou je veľmi ľahká údržba. Matrac môžete využiť pre najrôznejšie príležitosti - pri cestovaní, do auta, alebo na výstavách. Matrace KOMFORT MANMAT sú kombináciou rozumnej ceny, vysokej kvality a originálneho designu. Matrace si môžete vybrať v niekoľkých farebných kombináciách a veľkostiach. Upozornenie! Matrac je určený iba pre psov. Pri dopade ťažšej váhy na matrac sa poškodia jej stredné švy. Také poškodenie nespôsobí pes a nebude akceptované ako reklamácia.
28.90 51.90  Výber možností