CANICROSS sada DLHÁ

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Postroj RUN LONG patrí do kategórie dlhých postrojov typu X-back. Vnútorné polstrovanie a prepracovaná technológia zaisťuje psovi pohodlný pohyb pri mnohých športových aktivitách a za akéhokoľvek počasia. Je určený predovšetkým pre športy, kde je pes v aktívnom záprahu, keďže ideálne rozkladá ťažnú silu. Široká škála veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela, stredných aj veľkých plemien. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k sedáku pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VELKOSŤ POSTROJA:
130.50  Výber možností
CANICROSS sada KRÁTKA

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú CANICROSSOVÚ sadu. Sada obsahuje: Krátky postroj SMART je jedinečný pre svoje polstrovanie, ktoré zakrýva kovové krúžky a zabraňuje dotyku kovu so srsťou. Predchádzame tak prípadným nežiaducim odreninám a podráždeniu kože najmä u psov s citlivejšou pokožkou a krátkou srsťou bez podsady. Ďalšia z predností je zapínanie na dve plastové spony v zadnej časti chrbta, vďaka ktorému sa postroj jednoduchšie oblieka. Možnosť úpravy dĺžky popruhov zabraňuje problémom s pretáčaním postroja. Skvele plní svoju funkciu nielen pri každodenných prechádzkach a aktívnym dogtrekkingu, ale pre určité plemená psov je aj výbornou voľbou pre rekreačný canicross, bikejöring, scootering či skijoring. Vďaka širokej škále veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela stredne veľkých i väčších rozmerov. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k sedáku cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VEĽKOSŤ POSTROJA:  
128.50  Výber možností
BIKE/SCOOTER sada DLHÁ

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú sadu pre BIKEJORING (jazdu na bicykli so psom) alebo SCOOTER (jazda na kolobežke so psom). Sada obsahuje: Postroj RUN LONG patrí do kategórie dlhých postrojov typu X-back. Vnútorné polstrovanie a prepracovaná technológia zaisťuje psovi pohodlný pohyb pri mnohých športových aktivitách a za akéhokoľvek počasia. Je určený predovšetkým pre športy, kde je pes v aktívnom záprahu, keďže ideálne rozkladá ťažnú silu. Široká škála veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela, stredných aj veľkých plemien. Dlhú šnúru s amortizérom je tiež možné pripevniť k sedáku pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VEĽKOSŤ POSTROJA:
88.50  Výber možností
BIKE/SCOOTER sada KRÁTKA

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú sadu pre BIKEJORING (jazdu na bicykli so psom) alebo SCOOTER (jazda na kolobežke so psom). Sada obsahuje: Krátky postroj SMART je jedinečný pre svoje polstrovanie, ktoré zakrýva kovové krúžky a zabraňuje dotyku kovu so srsťou. Predchádzame tak prípadným nežiaducim odreninám a podráždeniu kože najmä u psov s citlivejšou pokožkou a krátkou srsťou bez podsady. Ďalšia z predností je zapínanie na dve plastové spony v zadnej časti chrbta, vďaka ktorému sa postroj jednoduchšie oblieka. Možnosť úpravy dĺžky popruhov zabraňuje problémom s pretáčaním postroja. Skvele plní svoju funkciu nielen pri každodenných prechádzkach a aktívnym dogtrekkingu, ale pre určité plemená psov je aj výbornou voľbou pre rekreačný canicross, bikejöring, scootering či skijoring. Vďaka širokej škále veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela stredne veľkých i väčších rozmerov. Dlhú šnúru s amortizérom je tiež možné pripevniť k sedáku cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VEĽKOSŤ POSTROJA:  
86.50  Výber možností
CANICROSS sedák
Univerzálny opasok pre beh so psom, ktorý poteší začiatočníkov, ale aj skúsených športovcov. Ľahký opasok, ktorý má špeciálne upravené polstrovanie a skvele plní svoju funkciu pri canicrosse aj skijöringu. Výhodou tohto opasku je bodová nastaviteľnosť veľkosti vďaka dvom kvalitným sponám. Dôležité je však správne zabezpečiť popruh spätným prevlečením skrz sponu, aby sa v ťahu nepovolil. Opasok canicross ponúka hneď niekoľko spôsobov, ako upevniť šnúru. Možno použiť canicross šnúru a pretiahnuť oko na pevno alebo použiť klasickú či vypúšťací karabínou. Športy: canicross, skijoring, dogtrekking
 • vnútorný výlisok - PU pena
 • na vnútornej strane sú použité kvalitné tkané a pletené textílie vyrobené zo 100% polyamidu, 100% polyesteru a bavlny
 • popruh je vyrobený zo 100% polypropylénu
 • šírka popruhu: 2,5 cm
 • možno prať na max. teplotu 30 °
44.50  Výber možností
DOGTREKKING sada DLHÁ

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú sadu na DOGTREKKING (turistika so psom). Sada obsahuje: Postroj RUN LONG patrí do kategórie dlhých postrojov typu X-back. Vnútorné polstrovanie a prepracovaná technológia zaisťuje psovi pohodlný pohyb pri mnohých športových aktivitách a za akéhokoľvek počasia. Je určený predovšetkým pre športy, kde je pes v aktívnom záprahu, keďže ideálne rozkladá ťažnú silu. Široká škála veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela, stredných aj veľkých plemien. Canicross šnúru je tiež možné pripevniť k sedáku pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VEĽKOSŤ POSTROJA:
132.50  Výber možností
DOGTREKKING sada KRÁTKA

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú sadu pre DOGTREKKING (turistika so psom). Sada obsahuje: Krátky postroj SMART je jedinečný pre svoje polstrovanie, ktoré zakrýva kovové krúžky a zabraňuje dotyku kovu so srsťou. Predchádzame tak prípadným nežiaducim odreninám a podráždeniu kože najmä u psov s citlivejšou pokožkou a krátkou srsťou bez podsady. Ďalšia z predností je zapínanie na dve plastové spony v zadnej časti chrbta, vďaka ktorému sa postroj jednoduchšie oblieka. Možnosť úpravy dĺžky popruhov zabraňuje problémom s pretáčaním postroja. Skvele plní svoju funkciu nielen pri každodenných prechádzkach a aktívnym dogtrekkingu, ale pre určité plemená psov je aj výbornou voľbou pre rekreačný canicross, bikejöring, scootering či skijoring. Vďaka širokej škále veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela stredne veľkých i väčších rozmerov. Dlhú šnúru s amortizérom je tiež možné pripevniť k sedáku cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VEĽKOSŤ POSTROJA:  
130.50  Výber možností
Canicross šnúra
Šnúra s amortizérom, ktorá je svojou dĺžkou ideálna pre beh so psom a spĺňa požiadavky canicrossových závodov. Pevne šitá šnúra s dĺžkou 2 metre (v natiahnutom stave), ktorá vydrží silu aj tých najväčších plemien psov. Kvalitný amortizér tlmí šklbanie na oboch stranách šnúry a prispieva k plynulému ťahu pri behu. Táto šnúra spĺňa požiadavky (pretekársky poriadok) pre uchytenie o psovoda alebo bicykel/kolobežku na úrovni jednotlivých krajín, ako aj na úrovni nadnárodných federácií pre psie záprahy (FISTC, WSA, ICF, IFSS). Tie nariaďujú nutnosť iba jednej karabíny - na strane psa. Druhá strana (pre psovoda) musí mať ucho bez karbínky. Preto všetky vodítka a šnúry majú voľné ucho bez karabíny na strane psovoda. VYUŽITIE :
 • dogtrekking (chôdza so psom)
 • canicross (beh so psom)
  POPIS:
 • dĺžka: 140 cm (v natiahnutom stave 200 cm)
 • šírka: 2,5 cm
 • popruh je vyrobený zo 100% polypropylénu
 • kvalitná bronzová karabína
 • možno prať na max. teplotu 30 ° C
 
25.50  Výber možností
SKIJORING sada DLHÁ

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú sadu pre SKIJORING (bežkovanie so psom) Sada obsahuje: Postroj RUN LONG patrí do kategórie dlhých postrojov typu X-back. Vnútorné polstrovanie a prepracovaná technológia zaisťuje psovi pohodlný pohyb pri mnohých športových aktivitách a za akéhokoľvek počasia. Je určený predovšetkým pre športy, kde je pes v aktívnom záprahu, keďže ideálne rozkladá ťažnú silu. Široká škála veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela, stredných aj veľkých plemien. SKI šnúru je tiež možné pripevniť k sedáku pretiahnutím cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VEĽKOSŤ POSTROJA:
132.00  Výber možností
Ploché vodítko – polstrované
Vodítko je veľmi ľahké a je vyrobené z kvalitného nenasiakavého materiálu, ktorý nereže do rúk. Poslúži pri každodenných prechádzkach a venčení. Na konci je pevná otočná karabína, ktorá slúži na pripnutie obojku. Celková dĺžka je 180 cm.
 • dĺžka: 180 cm
 • šírka: 3 cm
 • popruh je vyrobený zo 100% polypropylénu
 • kvalitná liatinová karabína (pochrómovaná)
 • možno prať na max. teplotu 30 °
15.50  Výber možností
SKIJORING sada KRÁTKA

NOVINKA

Pripravili sme pre Vás celú farebnú sadu pre SKIJORING (bežkovanie so psom). Sada obsahuje: Krátky postroj SMART je jedinečný pre svoje polstrovanie, ktoré zakrýva kovové krúžky a zabraňuje dotyku kovu so srsťou. Predchádzame tak prípadným nežiaducim odreninám a podráždeniu kože najmä u psov s citlivejšou pokožkou a krátkou srsťou bez podsady. Ďalšia z predností je zapínanie na dve plastové spony v zadnej časti chrbta, vďaka ktorému sa postroj jednoduchšie oblieka. Možnosť úpravy dĺžky popruhov zabraňuje problémom s pretáčaním postroja. Skvele plní svoju funkciu nielen pri každodenných prechádzkach a aktívnym dogtrekkingu, ale pre určité plemená psov je aj výbornou voľbou pre rekreačný canicross, bikejöring, scootering či skijoring. Vďaka širokej škále veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela stredne veľkých i väčších rozmerov. SKI šnúru je tiež možné pripevniť k sedáku cez jej veľké oko. Cena za kompletnú sadu (viď. text) je zvýhodnená.   VEĽKOSŤ POSTROJA:  
130.00  Výber možností
postroj run long
Postroj RUN LONG

Postroj RUN LONG

Postroj RUN LONG patrí do kategórie dlhých postrojov typu X-back. Vnútorné polstrovanie a prepracovaná technológia zaisťuje psovi pohodlný pohyb pri mnohých športových aktivitách a za akéhokoľvek počasia. Je určený predovšetkým pre športy, kde je pes v aktívnom záprahu, keďže ideálne rozkladá ťažnú silu. Široká škála veľkostí vyhovuje väčšine psov s rôznou stavbou tela, stredných aj veľkých plemien. REFLEXNÉ PRVKY našité po stranách a na vrchnom prekrížení postroja umožňujú dobrú viditeľnosť psa v noci. Športy: canicross, bikejoring, scootering, skijoring, dogtrekking, mushing Nie je vhodný pre weight pulling (ťah bremena)! K postroju je možné dokúpiť sedák, vodítko s amortizérom, vodítko aj obojok v rovnakej farebnej kombináci a zladiť tak psa so športovcom.  
 • vonkajší popruh vyrobený zo 100% polypropylénu
 • REFLEXNÉ PRVKY prispievajú k lepšej viditeľnosti psa v tme
 • na vnútorné polstrovanie sú použité kvalitné tkané a pletené textílie vyrobené zo 100% polyamidu, 100% polyesteru a bavlny
 • všetok materiál je testovaný na odieranie, nepoškodzuje srsť psa, je šetrný pri kontakte s pokožkou a je minimálne nasiakavý
 • odolnosť voči akémukoľvek počasiu
 • možno prať na max. teplotu 30 °
 • materiál je rýchloschnúci, neodporúčame dávať do sušičky (poškodzuje sa tak funkčnosť materiálu)
   
41.50 45.00  Výber možností
multifunkčný vak
Multifunkčný vak na materiál
Špeciálne upravený multifunkčný vak na vybavenie vám umožní mať všetko vybavenie pohromade a v suchu. Vak slúži na prepravu a uloženie všetkého vybavenia (napr. postroje, šnúry a pod.). Či už z dôvodu jeho ochrany pred poškodením alebo jednoducho, aby ste vedeli, kde ho hľadať. Vďaka priedušnému materiálu na oboch stranách vaku vám použité vybavenie nezašpiní ostatné veci a z časti uschne. Výhodou je tiež jednoduché zatváranie na spôsob lodného vaku. Rozmer: 53 cm x 70 cm
32.50  Výber možností
Obojok polstrovaný
Polstrovaný obojok v atraktívnych farbách plní funkciu v prípade citlivej kože, ale tiež zaujme svojim dizajnom. Tento obojok je jedinečný pre svoje polstrovanie, ktoré bráni prípadným nežiaducim odreninám a podráždeniam kože, zvlášť u psov s citlivou pokožkou a kratšou srsťou bez podsady. Vďaka nerezovému D-oku o priemere 30 mm je možné ľahko pripnúť na vodítko. Je vhodný pre rôzne veľké plemená.
 • na vnútorné polstrovanie sú použité kvalitné tkané a pletené textílie vyrobené zo 100% polyamidu, 100% polyesteru a bavlny
 • materiál je testovaný na odieranie, nepoškodzuje srsť psa, je šetrný pri kontakte s pokožkou a je minimálne nasiakavý
 • pevná prevlečná spona (posmaltovaný hliník)
 • polkrúžok tvaru D s priemerom 30 mm z kvalitného nerezu zaručí odolnosť voči korózii a prasknutiu
 • možno prať na max. teplotu 30 °
 • materiál je rýchloschnúci, neodporúčame dávať do sušičky (poškodzuje sa tak funkčnosť materiálu)
Miera v tabuľke je obvod stiahnutého obojku. Pre nasadenie na krk psa umožňuje obojok zväčšiť svoj obvod o 5 cm.    
15.00  Výber možností
Vrecko na pamlsky
Majte odmenu vždy po ruke s praktickým pamlskovníkom. Jednoduchá manipulácia a ľahké uzatváranie. Pamlskovník má dve prevlečné oká, vďaka ktorým si ho môžete upevniť aj na opasok od nohavíc.
 • príjemný a odolný materiál
 • pri zašpinené ho jednoducho vyperte v práčke (max. 30 °)
14.00  Výber možností
SKI opasok
Ski opasok je univerzálny opasok na canicross, skijoring, bikejoring a dog-trekking. Je vyrobený z profilovaného penového výlisku. Všetky časti sú nastaviteľné - výhodou je jedna univerzálna veľkosť. Opasok je vybavený spodným ťahom na rozloženie ťažnej sily.
45.00  Pridať do košíka